Technologia w urządzeniach konferencyjnych zmienia się z roku na rok i pojawiają się propozycje, które zapierają dech w piersiach. To co jeszcze kilkadziesiąt lat temu byłoby kompletnie niemożliwe, dziś jest powszechnie wykorzystywane w wielu firmach, również znacznie mniejszych, aniżeli przed laty. Warto postawić na rozwiązania konferencyjne wszędzie tam, gdzie z różnych przyczyn nie mamy możliwości spotkania się na przykład ze swoimi pracownikami czy kontrahentami twarzą w twarz.

Kamery inteligentne – poczuj obecność drugiego człowieka

Zapierające dech w piersiach wrażenia są możliwe również w czasie prowadzenia konferencji. Dzięki nowoczesnym kamerom, które w inteligentny sposób śledzą użytkowników i są w stanie kadrować uczestników spotkania, możemy poczuć się tak, jakbyśmy faktycznie podążali wzrokiem za naszymi rozmówcami. Systemy inteligentne są również w stanie automatycznie uruchamiać podgląd kamery na tego użytkownika, który właśnie się wypowiada, co stwarza jeszcze lepsze wrażenia wizualne. To właśnie rozmaite wbudowane sensory w nowoczesnych kamerach pozwalają na to, aby w pewnym sensie optycznie nas oszukać i sprawić wrażenie, że jesteśmy wszyscy w jednym pomieszczeniu. Jeżeli połączymy to z doskonałą jakością dźwięku, którą zapewnić również może firma Poly, możemy uzyskać oszałamiający efekt konferencji ze swoimi zespołami, pracownikami lub kontrahentami.

Poly – rozwiązania inteligentne dla Twojej konferencji

Poly jest nowoczesną marką stawiającą w swojej filozofii właśnie na rozwój technologii i przecieranie nowych szlaków w dziedzinie konferencji. To w pewnym sensie firma, która wyznacza standardy wielu innym, a więc ich rozwiązania często są dość innowacyjnymi. Wszystko dlatego, że firma ta powstała z połączenia dwóch gigantów z olbrzymią wiedzą z zakresu audio i video. Takie połączenie nie mogło pozostać obojętne w kwestii jakości finalnych produktów. Rozwiązania takie jak Poly Studio X czy też telefony konferencyjne tej marki biją od lat rekordy popularności. Urządzenia takie wspierać możemy innymi tej samej marki, chociażby doskonałej klasy telefonami SIP.

Co zyskamy dzięki takiej jakości video?

To, w jaki sposób zorganizujemy konferencję czy też spotkanie wewnętrzne naszej firmy na odległość, ma niemałe znaczenie w odbiorze naszej firmy i sposobie jej postrzegania, również w jej kadrach. Podejście nowoczesne, otwarte na rozwiązania konferencyjne z najwyższej półki to pokazanie wszystkim wokół, że nasze przedsiębiorstwo nie jest archaiczne i stara się podążać za nowoczesnymi trendami. Kontrahenci czy też pracownicy będą nas odbierali o wiele pozytywniej. Pozwoli to być może na zwiększenie sprzedaży czy też poprawienie poziomu identyfikacji pracowników z naszą firmą. Pamiętajmy, że sprawna komunikacja powinna odbywać się w wysokiej jakości, godnej nowoczesnych czasów, w których funkcjonuje nasz biznes.