Firma Poly powstała po połączeniu firm Plantronics i Polycom. Koncentruje się ona na działaniach mających na celu rozwój komunikacji i współpracy między użytkownikami. Jaka sama twierdzi, przygotowuje rozwiązania dla przestrzeni roboczych, umożliwiając swobodnę interakcję międzyludzką i współpracę. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy m.in. inteligentne telefony konferencyjne, profesjonalne słuchawki wyposażone w mikrofon do swobodnej komunikacji, a także systemy obsługi Microsoft Teams dla małych i średnich firm.

Inteligentne telefony konferencyjne świetnie się sprawdzą w przypadku rozmów z klientami z całego świata. Szeroki wybór urządzeń sprawia, że możemy dopasować model pod wielkość swojego zespołu i przedsiębiorstwa, a także sposób, w jaki zamierzamy się łączyć z naszym klientem. Realizując zlecenia, jako podwykonawca dla dużego, międzynarodowego przedsiębiorstwa, musimy być w stałym kontakcie w centralą i reagować na życzenia i plany naszego zleceniodawcy.

Profesjonalne słuchawki z mikrofonem Blackwire 8225 są doskonałym rozwiązaniem, jeśli pracujemy w open space. Każdy, kto pracował w większym gronie, wie, jak trudne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu skupienia na rozmowie z kontrahentem w momencie, gdy kilku kolegów obok również negocjuje swoje umowy lub akurat ucina sobie luźną pogawędkę. Nowoczesne i dobrze zaprojektowane słuchawki pozwalają się wyciszyć i oderwać od otoczenia, a reduktor szumów w mikrofonie maskuje odgłosy i szum panujący wokół nas. Takie słuchawki to także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w obecnej sytuacji pracują w domu i ciężko jest im się skupić na pracy przy domownikach.

Urządzenia typu all-in-one pozwalają na perfekcyjną obsługę konferencyjną w małych i średnich firmach. Nowoczesny interfejs, łatwość obsługi czy rozdzielczość 4K w kamerze konferencyjnej to zaledwie skrawek możliwości tego urządzenia, które może stać się niemal komunikacyjnym centrum dowodzenia. Dzięki wsparciu technologii przesyłu danych w chmurze nie potrzebujemy nawet podpinać komputera. To doskonałe rozwiązanie dla firm stawiających pierwsze kroki na rynku międzynarodowym, a dziś, w momencie cyfrowej rewolucji - takie urządzenie może okazać się wręcz niezbędne.

Choć na rynku znajdziemy wiele tanich zamienników, to nie warto ryzykować. Zwykle te tanie, importowane urządzenia mają dość ograniczony serwis gwarancyjny i może się okazać, że po kilku użyciach zakupiony przez nas sprzęt będzie się nadawał do śmietnika. Warto także pamiętać, że decydując się na sprawdzonego producenta, mamy pewność, że otrzymamy produkt najwyższej jakości, a na tym nam powinno zależeć przede wszystkim. Chyba nie chcemy, aby klient zrezygnował z naszych usług, tylko dlatego, że poprzez problemy techniczne nie mogliśmy w pełni zaprezentować naszego konceptu lub co gorsza, zostaliśmy uznani za nieprofesjonalnych.